שאלות ותשובות
 
שאלות ותשובות
 
 
שאלות על הזמנת כרטיס SKYM_A_X:

כרטיס SKYM_A_X מתאים ללקוחות כל הבנקים (כרטיס אשראי חוץ בנקאי). בכל קנייה עם הכרטיס תצברו נקודות שאיתן תוכלו להזמין טיסות בכל חברות התעופה, כולל Low Cost, ולמעלה מ-400 מלונות בארץ לאורך כל השנה. כדי שתוכלו לנפוש כמה שיותר, דאגנו ליחס המרה משתלם במיוחד: צוברים 1 נקודה על כל 160 ש"ח. בעסקאות מול מוסדות המדינה כמו הדואר וחברת חשמל צוברים נקודה 1 על כל 320 ש"ח (ללא הגבלה על גובה העסקאות). רגע לפני שנופשים, תשמחו לגלות שעם ההצטרפות תקבלו פטור מדמי כרטיס לשנה הראשונה. לא חייבים לצבור נקודות למימוש טיסה או מלון במחיר מלא, ניתן לממש אותן גם כהנחה על הטיסה או על הזמנת מלון. בנקודות הנצברות ניתן לרכוש באתר SKY.MAX.CO.IL טיסות לחו"ל. הכרטיס מונפק על ידי חברת max וניצול הנקודות יתאפשר באתר שהינו מנוע לחיפוש טיסות ומלונות המתופעל על ידי חברת smartair לפי מחירי השוק.

כל אדם מעל גיל 18 יכול להגיש בקשת הצטרפות פה בכפוף לתנאי ההצטרפות ותקנון המועדון.

לא ניתן. אפשר להנפיק כרטיס אחד לת.ז.

יש פטור מדמי כרטיס לשנה הראשונה. לאחר מכן דמי הכרטיס הם 19.90 ₪ לחודש, בכפוף תקנון המועדון.

בפשטות, עם SKYM_A_X תגיעו הכי מהר לטיסה או מלון בחינם. בניגוד לכרטיסים אחרים בשוק, הוא ממיר נקודות טיסה בכל חברות התעופה, כולל לואו-קוסט, ללא הגבלות חגים ועונות שיא וכן לכל המלונות בארץ. הוא גם מאפשר לכם להצטרף לתוכנית הפינוקים וליהנות מעוד הרבה הטבות שוטפות. בקיצור, עם SKYM_A_X תטוסו הרבה יותר לחו"ל ותנפשו יותר בארץ. לתקנון הכרטיס.

בטח! בכרטיס SKYM_A_X מגוון הטבות: • פטור מדמי כרטיס בשנה הראשונה • PRIORITY PASS - הנפקת כרטיס, ללא עלות, המקנה אירוח בטרקליני VIP ברחבי העולם ב-32$ בלבד לכל כניסה. • הזמנת מט"ח מראש לחופשה • תוכנית הטבות מפנקת הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים והטבות מסביב לעולם. מחזיקי הכרטיס זכאים ל-4 פינוקים בחודש, כדי לקבל אותם צריך להגיע למחזור חיוב חודשי של 8,000  • בקיצור, עם SKYM_A_X גם תטוסו הרבה יותר לחו"ל וגם תיהנו מהמון הטבות משתלמות.

בטח! ניתן להזמין את SKYM_A_X ככרטיס אשראי נוסף פה,בכפוך לתנאי ההצטרפות ותקנון המועדון.

 
 
צבירת נקודות:

כדי שתוכלו לטוס כמה שיותר , דאגנו ליחס המרה משתלם במיוחד: צוברים נקודה 1 על כל 160 ש"ח. בעסקאות מול מוסדות המדינה כמו הדואר וחברת חשמל צוברים נקודה 1 על כל 320 ₪ (ללא הגבלה על גובה העסקאות. סך הצבירה לנקודות SKYM_A_X מתעדכנת ביום החיוב החודשי של הכרטיס כפי שתחליטו בהזמנת הכרטיס(למשל ה-2 בחודש)בהתאם לתקנון הכרטיס.

בטח. על כל רכישה בכרטיס SKYM_A_X צוברים נקודות (לא תהיה צבירה על מרכיב הנקודות בעסקה, קרי על ניצול הנקודות ברכישה).

לנקודות הנצברות יש תוקף של 3 שנים. כלומר: ניתן לממש נקודה שנצברה על עסקה שבוצעה בינואר 2020 עד לינואר 2023, לצורך רכישת טיסות בכל חברות התעופה או מלונות בארץ. החישוב מבוצע החל מהחודש בו נצברו הנקודות. לאחר מכן, הנקודות תמחקנה, לא תהיינה ניתנות למימוש והלקוח לא יהיה זכאי לכל פיצוי שהוא בשל כך.

max.co.il. בכל חודש ישלח לך דף פירוט חודשי בו ניתן לראות טבלת צבירה מסודרת.

לא. ניתן לצבור נקודות SKYM_A_X בכרטיס SKYM_A_X בלבד.

כן. צבירת הנקודות היא כפולה, הן בכרטיס והן במועדון הנוסע המתמיד של החברה בה הזמנתם טיסה (כגון: טורקיש, יונייטד, אל על) בכפוף לתנאי המועדון של חברת התעופה

 
 
מימוש הנקודות:

אפשר להזמין באמצעות הנקודות טיסות בכל חברות התעופה, כולל לואו קוסט ושדרוגים - מקומות ישיבה, תוספת מזוודות וכ"ו. וגם מלון, מלון בוטיק  או אירוח כפרי מתוך מגוון רחב של כל הרשתות בארץ.

עם כל חברות התעופה, כולל חברות Low Cost מדובר על מעל 750 חברות תעופה.

בכל מלון, מלון בוטיק או אירוח כפרי בארץ. מדובר במגוון רחב של מעל 400 מלונות.

אפשר להזמין טיסות בכל החברות, כולל חברות Low Cost וכן חופשה במלון בארץ באתר www.sky.max.co.il. יש לבצע התחברות לאתר ולבחור את טיסה הרצויה. בביצוע ההזמנה - בוחרים כמה נקודות רוצים לנצל מתוך יתרת הנקודות שיש לכם. המחיר יעודכן אוטומטית בהתאם למספר הנקודות שבוחרים לנצל.

ניצול הנקודות יתאפשר מהנקודה הראשונה, לא חייבים לצבור נקודות למימוש מלון בארץ או טיסה במחיר מלא, ניתן לממש אותן גם כהנחה על המלון ועל הטיסה.

כן. בניגוד לכרטיסים אחרים בשוק, נקודת SKYM_A_X שוות ערך בכל טיסה עם כל חברת תעופה ובכל מועד. תגיעו הכי מהר לטיסה חינם. כך, אפשר ליהנות מהמחירים התחרותיים בשוק ולטוס מהר יותר במחירים זולים יותר. כך גם לגבי מלונות, תוכלו לבחור במלמעלה מ-400 מלונות וליהנות ממחירים אטקרטיביים.

כן. ניתן לבצע הזמנת טיסות או מלונות באתר SKYM_A_X ולשלם עם כל סוגי הכרטיסים והחדרים. אולם, כרטיס SKYM_A_X מאפשר לשלב תשלום מלא או חלקי על טיסה, שדרוגים מלונות וחבילות.

לא, מימוש הנקודות נעשה רק באתר sky.max.co.il. בו תוכלו להשוות מחירי מלונות וטיסות, ולטוס עם איזה חברה שתרצו, מתי שתרצו ואיך שתרצו – טיסה עם חברה אחת וחזרה עם אחרת וכ"ו.

לא גובים דמי טיפול בביצוע ההזמנה, אך גובים 13$ בהזמנה טלפונית.

 
 
הזמנת הטיסה שלי:

שעות הפעילות של המוקד הטלפוני הן בימים א-ה בין השעות 09:00-17:00 ובימי ו' וערבי חג בין השעות 09:00-13:00. בשבתות ובחגי ישראל המוקד הטלפוני אינו פעיל אך ניתן להשאיר הודעות במוקד שירות קבלת הודעות. הזמנות לרבות הזמנת טיסות, סידורי קרקע, ביטוחים, אשרות, השכרת רכב וכו' שיבוצעו בימי חול אחרי השעה 16:00 בימי חול ואחרי השעה 12:00 בימי שישי וערבי חג או שבוצעו לאחר שעות הפעילות של המוקד הטלפוני יטופלו מול הספקים והמזמין ביום העסקים הבא.

במקרים של דחיפות גבוהה הנוגעים לטיסות שמועדן תוך 12 השעות הקרובות, ניתן להשאיר הודעות דחופות במוקד ההודעות של האתר בטלפון 03-3734044 או בדף הפייסבוק של האתר או בתיבת הצ'ט. הזמנות שמועד יציאתן פחות מ - 12 שעות מביצוע ההזמנה יאושרו, יחויבו ויכורטסו רק בתנאי ולאחר שהלקוח יצר קשר טלפוני עם נציג במוקד הטלפוני וההזמנה אושרה בפועל או שהלקוח קיבל במייל שובר/אישור הזמנה או כרטיס טיסה.

הזמנה אונליין - בסוף הליך ההזמנה באתר תקבלו מס' הזמנה. שימרו מספר זה לפניות בהמשך. נדגיש כי הליך אישור ההזמנה אינו סופי ומותנה באישור סופי מחברת התעופה/ספק הטיסות ומחברת האשראי. רק לאחר שיתקבל במייל אישור סופי או כרטיסי הטיסה, תחשב ההזמנה כמאושרת. הזמנה באמצעות תשלום טלפוני – במידה ובחרתם באפשרות זו, תקבלו מספר פנייה להזמנתכם, אישור סופי להזמנה יינתן רק לאחר שיחה עם נציג הזמנות ולהשלמת חיוב האשראי. אנו כמובן נחייב את כרטיס האשראי שלכם רק לאחר אישורכם לגבי סכום החיוב. בסיום התהליך כשהזמנתכם אושרה אנו נשלח אילכם את האישורים והקבלות בהתאם.

כן, בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן. ביטול הזמנה מתבצע במילוי טופס ביטול טיסה הנשלח לשירות הלקוחות. אישור ביטול ההזמנה ישלח במייל. דרכי ביטול ההזמנה לפי חוק הגנת הצרכן תוכלו למצוא בפרק התנאים הכלליים שלנו. ניתן לבטל כל עסקה תוך 14 יום מביצוע העסקה ובתנאי שהביטול אינו בטווח שבעה ימי עסקים ממועד הטיסה. דמי הביטול לאחר 14 יום הם בכפוף למדיניות חברות התעופה / ספק הטיסות ותנאי הכרטיס שרכשתם. חוקי הגנת הצרכן אינם חלים על טיסות שאינן יוצאות או חוזרות לישראל. אנו ממליצים לכם לעיין בנוסח המלא של תקנות הגנת הצרכן- ביטול עסקת מכר מרחוק בהזמנות שאינן עומדות בקריטריונים הקבועים בחוק, בטיסות סדירות, דמי הביטול הם בכפוף למדיניות חברות התעופה וסוג הכרטיס שרכשתם. בטיסות שכר או בטיסות לואו קוסט דמי הביטול הינם מלאים, בגובה עלות הכרטיס, דמי הביטול החלים על טיסות שאינן יוצאות או חוזרות לישראל הינם בגובה עלות הכרטיס.

במידה ומצאתם כי הפרטים שהקלדתם אינם נכונים – צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו על ידי מילוי טופס שינוי פרטים באתר. (טופס שינוי פרטים) שינוי פרטים לאחר התשלום כרוך ברוב המקרים בתשלום נוסף הנגבה עבור חברת התעופה. בדקו היטב את הפרטים ורשמו אותם בדיוק כפי שמופיע בדרכון שלכם. לעיתים ניתן להסתפק בהוספת הערה להזמנה. העניין תלוי בשינוי הנדרש ובחברת התעופה.

בדקו בתיבת הספאם או דואר הזבל. במידה ולא מצאתם- פנו לשירות הלקוחות על ידי מילוי טופס "צור קשר" באתר או שילחו מייל ל service@skymax.co.il או טלפונית.

כן בכפוף לזמינות ולמחירים. פנו לנציגי השירות שלנו במידה ואתם מעוניינים באמצעות הטופס המיועד לכך באתר או שילחו מייל ל service@skymax.co.il

כרטיסי הטיסה, קבלות וכל חומר נוסף ישלחו אליכם לתיבת הדואר האלקטרוני לפי הפרטים שמסרתם באתר. מומלץ לבדוק גם בתיבת ה"ספאם" או דואר הזבל. במידה וכרטיס הטיסה טרם הגיע למייל, נא ליצור קשר עם שירות הלקוחות בטופס המיועד לכך או שילחו מייל - service@skymax.co.il בכל מקרה, אל תצאו לשדה התעופה ללא כרטיס או ללא הודעה מפורשת מסמארטאייר כי ממתין לכם כרטיס בשדה.

 
 
טיסות:

המחירים המוצגים באתר הינם מחירים המתקבלים ישירות מחברות התעופה והספקים השונים. המחירים מעודכנים בזמן אמת הן מבחינת זמינות המושבים והן מבחינת זמינות המחיר שהוצג. על כן יתכן שבתהליך ההזמנה או בהליך אישורה המחיר ישתנה. בעמוד סיכום יופיע המחיר הסופי של ההזמנה טרם התשלום. בכל מקרה תתבקשו לאשר את התשלום המעודכן, במידה ותבחרו לא לעשות כן, לא תחויבו וההזמנה תבוטל ללא עלות.

טיסת low cost היא טיסה בפרופיל שירות חלקי לנוסע. הנוסע משלם רק על מרכיבי שירות חיוניים להם הוא זקוק. חברת התעופה תגבה תשלום עבור שירותיה כאשר לכל חברה מגוון רב של אפשרויות ומחירים. מקצת מחברות אלה מחייבות על צ'ק אין בשדה. לכן מומלץ מאוד לבצע צ'ק אין מוקדם.

ביטול הזמנה מתבצע במילוי טופס ביטול טיסה הנשלח לשירות הלקוחות. טופס המיועד לכך אישור ביטול ההזמנה ישלח במייל. ביטול לפי חוק הגנת הצרכן - ניתן לבטל כל עסקה תוך 14 יום מביצוע העסקה ובתנאי שהביטול אינו בטווח שבעה ימי עסקים ממועד הטיסה. ככלל, בטיסות שכר או בטיסות לואו קוסט דמי הביטול הינם מלאים, בגובה עלות הכרטיס, ובתנאי שהביטול הוא לאחר 14 ימים. בטיסות סדירות, דמי הביטול לאחר 14 יום הם בכפוף למדיניות חברות התעופה וסוג הכרטיס שרכשתם. דמי הביטול החלים על טיסות שאינן יוצאות או חוזרות לישראל הינם בגובה עלות הכרטיס. אנו ממליצים לכם לעיין בנוסח המלא של תקנות הגנת הצרכן- ביטול עסקת מכר מרחוק.

במידה ומצאתם כי הפרטים שהקלדתם אינם נכונים – צרו קשר עם שירות הלקוחות שלנו על ידי מילוי טופס שינוי פרטים באתר. טופס שינוי פרטים שינוי פרטים לאחר התשלום כרוך ברוב המקרים בתשלום נוסף הנגבה עבור חברת התעופה. בדקו היטב את הפרטים ורשמו אותם בדיוק כפי שמופיע בדרכון שלכם. אם אתם מעוניינים לשנות יעד או תאריכים לטיסתכם, אנא פנו אל שירות הלקוחות שלנו באמצעות דף שירות הלקוחות.

עליכם לבצע צ'ק אין מוקדם. בכך תבטיחו את מקומכם בטיסה ואת עדכניות המידע שבידכם. רצוי מאוד לבצע צ'ק אין מוקדם מהבית ולא בשדה התעופה. ביצוע הצ'ק אין המוקדם הוא באחריות הנוסע ולצערנו, ונציגי השרות שלנו אינם יכולים לעשות צ'ק אין עבור הנוסע. צ'ק אין מוקדם באתר חברת התעופה עשוי לחסוך עבורכם כסף וזמן יקר בשדה התעופה. ניתן לבצע צ'ק אין בשדה התעופה לפני ההמראה. לעיתים כרוך הדבר בתשלום נוסף בהתאם למדיניות חברת התעופה. בעמוד "חברות תעופה" באתר ניתן למצוא הנחיות מדויקות לאפשרויות ביצוע צ'ק אין מוקדם בהתאם לחברת התעופה. בחברות תעופה או בטיסות מסוימות לא ניתן לבצע צ'ק אין מוקדם.

בטיסות צ'רטר לא ניתן לבצע צ'ק אין מוקדם, יש לאשרר את הטיסה הלוך וחזור, לפי פרטי ההתקשרות וההנחיות המופיעות על גבי כרטיס הטיסה שנופק על ידי הספק. בטיסות סדירות בהם לא ניתן לבצע צ'ק אין מוקדם יש לברר את פרטי הטיסה מבעוד מועד באתרי חברות התעופה או באתר שדה התעופה או באמצעות נציגנו.

ניתן לבחור מושב מועדף בטיסה. ככלל חברות התעופה יעדיפו לאפשר לנוסעיהם המתמידים לבחור מקום על פני לקוחות מזדמנים. במרבית חברות התעופה ובחברות לואו קוסט בחירת מושב כרוכה בעלות נוספת. הסיכוי לאישור מקום מועדף יעלה במידה ותבצעו צ'ק אין מוקדם מהבית. לא ניתן לבחור מקום בטיסת צ'רטר. תוכלו גם לבחור מקומות בתשלום ישירות באתר חברת התעופה.

הטיפול בנוסע בעת הגעתו לשדה מבוצע על ידי חברת התעופה. במקרה של ביטול או איחור משמעותי בטיסה פנו לנציג חברת התעופה ולמודיעין שדה התעופה שבשדה לקבלת פרטים. פנו אלינו במקביל לבדיקת אפשרויות לטיסות חלופיות במידה ונדרש. במידה ומתוכננת לכם טיסת המשך ציינו זאת בפני נציגות חברת התעופה בשדה. שמרו את כל המסמכים לרבות אישור עלייה למטוס וכרטיסי הטיסה לצורך בירור בהמשך. פרטים על חובות חברת התעופה בעת איחור או ביטול תוכלו למצוא בטופס התנאים הכלליים באתר. נציגנו ישמחו לסייע לכם בהסברת זכויותיכם על פי חוק ובמימושן. את חוק שירותי תעופה תוכלו למצוא במלואו באתר שלנו.

כן. באתר תוכלו למצוא את כל חברות התעופה אשר טסות ליעד אליו תרצו לטוס ובנוסף תוכלו לשלב בין חברות תעופה שונות בהלוך ובחזור על מנת למצוא את הטיסה הנוחה והמתאימה בדיוק עבורכם.

במקרה וטיסתך נדחתה במעל 5 שעות, הינך זכאי לבטל את הזמנתך ולקבל החזר, במידה ומדובר במעל 8 שעות דחייה הינך זכאי לפיצוי ולהחזר עלות הכרטיס. זכויותיו של הנוסע בכל הכרוך בעיכוב, ביטול או הקדמת טיסה מפורטות היטב בחוק שירותי תעופה (פיצוי וסיוע בשל ביטול טיסה או שינוי בתנאיה), תשע"ב-2012. Smartair מתחייבת ליידע את הנוסע על זכויותיו ולסייע לו בקבלת ההטבות האמורות בחוק ולפי בקשת הנוסע תפנה למפעיל הטיסה, למארגן או למי מטעמם, למימוש זכאותו של הנוסע לאותן הטבות, בהתאם להוראות החוק האמור.

פרטי הטיסה המופיעים בכרטיס הטיסה הם המחייבים לעניין תנאי ההזמנה, יתכנו ביטולים או שינוים במועדי ובמסלול טיסתכם ביוזמת חברת התעופה. חברת התעופה תודיע על שינויים אלה באמצעותנו או ישירות אליכם בהתאם לפרטי ההתקשרות אותם השארתם באתר בעת ההזמנה. חברת התעופה עשויה אף להציע לכם חלופות לטיסתכם. אינכם מחויבים לקבל הצעות אלה. אנא פנו אלינו לבחינת זכויותיכם על פי חוק ולהצעת חלופות נוספות ככל שיהיו.

 
 
כבודה וצ'ק אין:

מידע מפורט ומדויק על אפשרויות הכבודה מופיע באתרי חברות התעופה הרלוונטיות. תיק יד- רוב חברות התעופה מאפשרות להביא תיק יד אחד לפי מידות סטנדרטיות והמשקל נע בין 8-10 קילו. מזוודה בבטן המטוס-בהתאם לתנאים של כל חברת תעופה. שימו לב כי לעיתים הוספת כבודה לפני ההגעה לשדה זולה יותר יותר מאשר בשדה. תוכלו גם לפנות לנציגנו לקבלת מידע נוסף ככל שיידרש.

באפשרותך להוסיף ולהזמין הושבה מוקדמת/מושב מועדף או כבודה/כבודה נוספת תמורת תשלום נוסף. ניתן לבצע הזמנות אלה באתר או בעזרת מוקד SKYMAX בעת ההזמנה או לאחריה או באתר חברת התעופה או בשדה התעופה. על הזמנות באמצעות SKYMAX תגבה החברה עמלה בסך 5-10 דולר לפריט/נוסע לפי העניין. אפשר והמזמין יוכל לבחור מושב או להזמין כבודה ללא עלות בהזמנה ישירה באתרי חברות התעופה. יתכן ועלותם של מקצת מהשירותים הניתנים לרכישה בשדה תהיה גבוהה יותר מאשר ברכישה מוקדמת באתר SKYMAX או באתר חברת התעופה. אנו נשמח לבצע עבורך כל בירור לגבי התנאים והשירותים הניתנים בטיסה ולגבי אפשרויות הרכישה ועלויות רכישתם.

צ'ק אין מוקדם חיוני ביותר לבדיקת עדכניות המידע הנוגע לטיסתכם ומבטיח את עלייתכם לטיסה. בחברות תעופה/טיסות מסוימות לא ניתן לבצע צ'ק אין מוקדם. יש לבצע צ'ק אין בכל אחת מחברות התעופה בנפרד.

האחריות על הטיפול במטען מוטלת על חברת התעופה לרבות אובדן, מסירה באיחור או נזק. חברות התעופה עומדות על כך שהטיפול והפיצוי יהיה במישרין מולן. במידה ומטענכם לא הגיע בטיסה, פנו מייד למשרד האבדות והמציאות שבשדה התעופה ומלאו טופס אובדן מתאים. רשמו את מיקומכם ופרטי ההתקשרות עימכם בעת שהותכם בחו"ל על מנת שבמידה ותאותר מזוודתכם תוכל חברת התעופה להעבירה אליכם. נסו לקבל מנציגי חברת התעופה אישור לרכישת מוצרים חיוניים לימים בהם תהיו ללא מזוודה ( חברות התעופה נוהגות לזכות בסכום של עד 30 דולר ליום החל מהיום השני, עד שבעה ימים מלאים) במידה ומטענכם הועבר לכם במהלך חופשתכם נא דרשו אישור על מועד ההחזרה המדויק. עם שובכם תוכלו להגיש תביעה באופן ישיר באתר חברת התעופה. צרפו לתלונתכם כרטיסי טיסה, קבלות על מוצרים שרכשתם, כרטיסי עליה למטוס, טופס האובדן אותו מילאתם וכל מסמך רלוונטי אחר לפי הנחיות חברת התעופה באתר. במקרה ומזוודתכם ניזוקה מלאו דו"ח במשרד האבידות והמציאות, הציגו את הנזק וצלמו לתיעוד, במקרה זה צלמו וצרפו גם את סרטי הקידוד שהודבקו על המזוודה. אנו מציעים לכם באתרנו לערוך ביטוח נוסעים וביטוח אובדן מטען. נציגי סמארטאייר עומדים לשירותכם למידע ולסיוע מול חברת התעופה ככל שיידרש.

בכרטיס טיסה עם טיסות המשך המשלב בתוכו יותר מקטע טיסה אחד, מטענך יגיע אל יעדך הסופי ללא צורך בביצוע צ'ק אין ובידוק בכל אחד מחניות הביניים נא וודאו בעת הצ'ק אין בשדה התעופה כי הצ'ק אין מבוצע עד ליעדך הסופי.

 
 
תשלום וקבלות:

כל החיובים יבוצעו בשקלים לפי שער ההעברות וההמחאות (מכירה) כפי שפורסם ביום העסקים שקדם לביצוע ההזמנה לקוח המעוניין בחיוב כרטיס האשראי במט"ח יבצע בהזמנה טלפונית באתר ונציג Smartair יבדוק אפשרות זו יחד עם הלקוח. נוסף למחירי השירותים המופיעים באתר.

קבלות וכל חומר נוסף ישלחו אליכם לתיבת הדואר האלקטרוני לפי הפרטים שמסרת באתר. מומלץ לבדוק גם בתיבת ה-"ספאם" או דואר הזבל. במידה והקבלה איננה נמצאת בתיבת ה"ספאם" או בדואר הזבל, נא ליצור קשר עם שירות הלקוחות במייל service@skymax.co.il

הזמנה שבוטלה במסגרת חוק הגנת הצרכן, אנו עושים כל מאמץ אפשרי שההחזר יהיה עד 14 יום, יחד עם זאת אנו תלויים בהחלטות חברות התעופה והספקים וממתינים לאישורם להחזרת הכספים. לעיתים קרובות אנו מעבירים את ההחזר ללקוחות עם קבלת האישור ולא ממתינים להעברה עצמה מהספק או מחברת התעופה.

באתר בעת ביצוע ההזמנה ישנן שתי אפשרויות תשלום: תשלום טלפוני באמצעות נציג smartair שיחזור אליכם או תשלום מאובטח באמצעות כרטיס אשראי. ניתן לשלם באמצעות ויזה, מאסטר קארד, אמריקן אקספרס ודיינרס. ניתן לשלם גם בכרטיסי אשראי זרים ולבקש כי החיוב יהיה בדולרים או ביורו. להזמנות טלפוניות ניתן לשלם גם במזומן בהגעה למשרדנו או בהעברה בנקאית.

ניתן לשלם עד 10 תשלומים, בעת ביצוע ההזמנה ניתן לבחור את מספר התשלומים הרצוי.

 
 
מידע כללי:

המטה ללוחמה בטרור במשרד ראש הממשלה, מפרסם מעת לעת "אזהרות מסע" לישראלים הנוגעים ליעדים בחו"ל. אזהרות אלו הנן בחזקת המלצה לישראלים שלא לבקר ביעדים אלה. על כל מזמין להתעדכן קודם נסיעתו אם קיימת "אזהרת מסע" ליעד אשר בנוגע אליו הנו מתכנן להזמין שירותים מהחברה. לא תתקבל דרישה כלשהי לביטול הזמנה ליעד שלגביו פורסמה "אזהרת המסע" קודם להשלמת ההזמנה. החברה איננה מתחייבת לבטל הזמנה אם "אזהרת המסע" לאותו היעד פורסמה לאחר השלמת ההזמנה. "אזהרות המסע" מפורסמות באתר האינטרנט של המטה ללוחמה בטרור.

רשות התעופה האזרחית בישראל ממליצה להגיע לשדה התעופה כשלוש שעות ממועד ההמראה לצורכי הבידוק הביטחוני.

כן. תוקף הדרכון צריך להיות שישה חודשים לפחות ממועד הטיסה חזרה ארצה. רשויות ההגירה במדינות מסוימות עלולות למנוע כניסה לשטחן במצבים בהם תוקף הדרכון אינו עומד בתנאים אלה.

ביטוח נסיעות ניתן לעשות בכל מוקדי ואתרי קופות החולים, בחברות ביטוח ואף באמצעות כרטיס האשראי שלכם. אנו נוכל לסייע לכם ולהציע לכם שירות לביטוח ייחודי.

למשרד הבריאות הנחיות מפורטות באשר למדיניות החיסונים והבריאות הנוגעים ליעדים בחו"ל. על כל מזמין להתעדכן קודם נסיעתו על ההנחיות וההמלצות המפורטות קודם להשלמת ההזמנה. יובהר במפורש כי לא תתקבל כלבקשה לביטול הזמנה ליעד שלגביו פורסמו בעבר הנחיות/מגבלות והחברה אינה מתחייבת לבטל הזמנה אם פורסמו הנחיות/מגבלות לאותו היעד לאחר השלמת ההזמנה. מידע והנחיות משרד הבריאות ניתן למצוא באתר משרד הבריאות