שירות לקוחות SKYM_A_X
צור קשר צור קשר
כרטיס אשראי SKYM_A_X
טיסות, נופשים ותמיכה
 
בנושא כרטיס האשראי- מוקד השירות של max זמין לרשותכם
עדיין אין לך כרטיס אשראי ?
קבלו פטור מדמי כרטיס לשנה
 
 
מענה טלפוני
ימים א'-ה': בין השעות 09:30-17:00
בימי שישי וערבי חג: בין השעות 09:30-13:00
בטלפון: 03-3734044
דרכים נוספות
 
 
שאלות ותשובות


תכולו למצוא מידע נוסף בקישורים הבאים:

תנאים כללים | חוק הגנת הצרכן | שאלות ותשובות
 
שאלות ותשובות

כרטיס אשראי הפתוח ללקוחות כל הבנקים (כרטיס אשראי חוץ בנקאי). בכל קנייה עם הכרטיס תצברו עוד נקודות שאיתן תוכלו להזמין טיסות וחופשות בכל חברות התעופה, כולל Low Cost ובמלונות בארץ לאורך כל השנה. כדי שתוכלו לנפוש כמה שיותר , דאגנו ליחס המרה משתלם במיוחד: צוברים נקודה 1 על כל 160 ש"ח. בעסקאות מול מוסדות המדינה כמו הדואר וחברת חשמל צוברים נקודה 1 על כל 320 ₪ (ללא הגבלה על גובה העסקאות) . רגע לפני שנופשים, תשמחו לגלות שעם ההצטרפות תקבלו פטור מדמי כרטיס לחצי שנה ראשונה ו-100 נקודות מתנה. כשתצברו 200 נקודות תוכלו לממש אותן להזמנת טיסה או מלון בארץ. לא חייבים לצבור נקודות למימוש טיסה או מלון במחיר מלא, ניתן לממש אותן גם כהנחה על הטיסה או על הזמנת מלון. בנקודות הנצברות ניתן להזמין באתר WWW.SKY.MAX.CO.IL טיסות לחו"ל. הכרטיס מונפק על ידי חברת max וניצול הנקודות יתאפשר באתר שהינו מנוע לחיפוש טיסות ומלונות המתופעל על ידי חברת smartair לפי מחירי השוק.

כל אדם מעל גיל 18 יכול להגיש בקשת הצטרפות פה בכפוף לתנאי ההצטרפות ותקנון המועדון.

לא ניתן. אפשר להנפיק כרטיס אחד לת.ז.

יש פטור מדמי כרטיס למשך שנה. לאחר מכן דמי הכרטיס הם 19.90 ₪ לחודש, בכפוף תקנון המועדון בכפוף לתקנון המועדון.

בפשטות, עם SKYM_A_X תגיעו הכי מהר לטיסה או מלון בחינם. בניגוד לכרטיסים אחרים בשוק, הוא ממיר נקודות טיסה בכל חברות התעופה, כולל לואו-קוסט, ללא הגבלות חגים ועונות שיא כן לכל המלונות בארץ. הוא גם מאפשר לכם להצטרף לתוכנית הפינוקים וליהנות מעוד הרבה הטבות שוטפות. בקיצור, עם SKYM_A_X תטוסו הרבה יותר לחו"ל ותנפשו יותר בארץ. לדוג' אם אתם מוציאים בחודש 8000 ₪ תוכלו לטוס ללונדון בחינם תוך כשנה וחצי , לעומת חברות מתחרות שם תדרשו להמתין כשלוש שנים. בנוסף, תוכלו ליהנות מהמחירים התחרותיים בשוק ולטוס מהר יותר במחירים זולים יותר. לתקנון הכרטיס.

בטח! בכרטיס SKYM_A_X מגוון הטבות: • פטור מדמי כרטיס בשנה הראשונה • PRIORITY PASS - הנפקת כרטיס, ללא עלות, המקנה אירוח בטרקליני VIP ברחבי העולם ב-32$ בלבד לכל כניסה. • הזמנת מט"ח מראש לחופשה • תוכנית הטבות מפנקת הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים והטבות מסביב לעולם. מחזיקי הכרטיס זכאים ל-4 פינוקים בחודש, כדי לקבל אותם צריך להגיע למחזור חיוב חודשי של 8,000 ₪ • בקיצור, עם SKYM_A_X גם תטוסו הרבה יותר לחו"ל וגם תיהנו מהמון הטבות משתלמות.


 
עדיין אין לך כרטיס אשראי SKYM_A_X