שירות לקוחות SKYM_A_X
כרטיס אשראי SKYM_A_X
טיסות, נופשים ותמיכה
 
בנושא כרטיס האשראי- מוקד השירות של max זמין לרשותכם
עדיין אין לך כרטיס אשראי ?
קבלו 100 נקודות מתנת הצטרפות מהשימוש הראשון
 
 
מענה טלפוני
ימים א'-ה': בין השעות 09:00-17:00
בימי שישי וערבי חג: בין השעות 09:00-13:00
בטלפון: 03-3734044
דרכים נוספות
בימי חול בין השעות: 08:00-23:00
בימי שישי וערבי חג: בין השעות 09:00-13:00
בהודעת סמס: 052-2670362
מקרים דחופים
במקרים העוסקים בהזמנות טיסה, שמועדן בטווח 12 השעות הקרובות, אנא צרו קשר:
בטלפון: 03-3734044
או במייל: service@skymax.co.il
ואנו נשוב אליכם בהקדם האפשרי
 
 
 
שאלות ותשובות


תכולו למצוא מידע נוסף בקישורים הבאים:

תנאים כללים | חוק הגנת הצרכן | שאלות ותשובות
 
שאלות ותשובות

כרטיס אשראי הפתוח ללקוחות כל הבנקים (כרטיס אשראי חוץ בנקאי). בכל קנייה עם הכרטיס תצברו עוד נקודות שאיתן תוכלו להזמין טיסות וחופשות בכל חברות התעופה, כולל Low Cost, לאורך כל השנה. כדי שתוכלו לטוס כמה שיותר , דאגנו ליחס המרה משתלם במיוחד: צוברים נקודה 1 על כל 160 ש"ח. בעסקאות מול מוסדות המדינה כמו הדואר וחברת חשמל צוברים נקודה 1 על כל 320 ₪ (ללא הגבלה על גובה העסקאות) . רגע לפני שממריאים, תשמחו לגלות שעם ההצטרפות תקבלו פטור מדמי כרטיס לחצי שנה ראשונה ו-100 נקודות מתנה. כשתצברו 200 נקודות תוכלו לממש אותן להזמנת טיסה או חופשה. לא חייבים לצבור נקודות למימוש טיסה במחיר מלא, ניתן לממש אותן גם כהנחה על הטיסה. בנקודות הנצברות ניתן לרכוש באתר WWW.SKY.MAX.CO.IL טיסות לחו"ל. הכרטיס מונפק על ידי חברת max וניצול הנקודות יתאפשר באתר שהינו מנוע לחיפוש טיסות המתופעל על ידי חברת smartair לפי מחירי השוק.

כל אדם מעל גיל 18 יכול להגיש בקשת הצטרפות פה בכפוף לתקנון הכרטיס.

בוודאי! 100 נקודות SKYM_A_X לטיסה בכל חברת תעופה שתבחרו, כולל לואו קוסט. כשתצברו 200 נקודות תוכלו לממש אותן להזמנת טיסה או חופשה. לא חייבים לצבור נקודות למימוש טיסה במחיר מלא, ניתן לממש אותן גם כהנחה על הטיסה.

לא ניתן. אפשר להנפיק כרטיס אחד לת.ז.

יש פטור מדמי כרטיס לחצי שנה הראשונה. לאחר מכן דמי הכרטיס הם 19.90 ₪ לחודש, בכפוף תקנון המועדון בכפוף לתקנון המועדון.

בפשטות, עם SKYM_A_X תגיעו הכי מהר לטיסה חינם. בניגוד לכרטיסים אחרים בשוק, הוא ממיר נקודות טיסה בכל חברות התעופה, כולל לואו-קוסט, ללא הגבלות חגים ועונות שיא. הוא גם מאפשר לכם להצטרף לתוכנית הפינוקים וליהנות מעוד הרבה הטבות שוטפות. בקיצור, עם SKYM_A_X תטוסו הרבה יותר לחו"ל. לדוג' אם אתם מוציאים בחודש 8000 ₪ תוכלו לטוס ללונדון בחינם תוך כשנה וחצי , לעומת חברות מתחרות שם תדרשו להמתין כשלוש שנים. בנוסף, תוכלו ליהנות מהמחירים התחרותיים בשוק ולטוס מהר יותר במחירים זולים יותר. לתקנון הכרטיס.

בטח! בכרטיס SKYMAX מגוון הטבות: • פטור מדמי כרטיס בחצי שנה הראשונה • PRIORITY PASS - הנפקת כרטיס, ללא עלות, המקנה אירוח בטרקליני VIP ברחבי העולם ב-32$ בלבד לכל כניסה. • מביטוח נסיעות לחו"ל חינם עם AIG, • הזמנת מט"ח מראש לחופשה • תוכנית הטבות מפנקת הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים והטבות מסביב לעולם. • בקיצור, עם SKYM_A_X גם תטוסו הרבה יותר לחו"ל וגם תיהנו מהמון הטבות משתלמות.


 
עדיין אין לך כרטיס אשראי SKYM_A_X