ברוכים הבאים לשירות לקוחות של SKYM_A_X
בנושא הזמנת טיסה ותמיכה טכנית באתר - מוקד השירות של smartair זמין לרשותכם

ימים א-ה: בין השעות 09:00-17:00
בימי שישי וערבי חג: בין השעות 09:00-13:00
בטלפון: 03-3734044
במייל: service@skymax.co.il 
בסמס: 052-267-0362

לאחר שעות הפעילות:

השאירו הודעה במוקד העומד לרשותכם 24/7 בטלפון: 03-3734044
ונחזור אליכם ביום עסקים הבא.
 


במקרים דחופים העוסקים בהזמנות טיסה, שמועדן בטווח 12 השעות הקרובות, אנא צרו קשר בטלפון 03-3734044
או במייל service@skymax.co.il ונשוב אליכם בהקדם
 


תכולו למצוא מידע נוסף בקישורים הבאים:

תנאים כללים | חוק הגנת הצרכן | שאלות ותשובות
 
עדיין אין לך כרטיס SKYMAX?
בנושא כרטיס אשראי SKYM_A_X- מוקד השירות של max זמין לרשותכם
אני רוצה ליצור קשר עם max 


הזמנת כרטיס SKYMAX:

כרטיס אשראי הפתוח ללקוחות כל הבנקים (כרטיס אשראי חוץ בנקאי). בכל קנייה עם הכרטיס תצברו עוד נקודות שאיתן תוכלו להזמין טיסות וחופשות בכל חברות התעופה, כולל Low Cost, לאורך כל השנה. כדי שתוכלו לטוס כמה שיותר , דאגנו ליחס המרה משתלם במיוחד: צוברים נקודה 1 על כל 160 ש"ח. בעסקאות מול מוסדות המדינה כמו הדואר וחברת חשמל צוברים נקודה 1 על כל 320 ₪ (ללא הגבלה על גובה העסקאות) . רגע לפני שממריאים, תשמחו לגלות שעם ההצטרפות תקבלו פטור מדמי כרטיס לחצי שנה ראשונה ו-100 נקודות מתנה. כשתצברו 200 נקודות תוכלו לממש אותן להזמנת טיסה או חופשה. לא חייבים לצבור נקודות למימוש טיסה במחיר מלא, ניתן לממש אותן גם כהנחה על הטיסה. בנקודות הנצברות ניתן לרכוש באתר WWW.SKY.MAX.CO.IL טיסות לחו"ל. הכרטיס מונפק על ידי חברת max וניצול הנקודות יתאפשר באתר שהינו מנוע לחיפוש טיסות המתופעל על ידי חברת smartair לפי מחירי השוק.

כל אדם מעל גיל 18 יכול להגיש בקשת הצטרפות פה בכפוף לתקנון הכרטיס.

בוודאי! 100 נקודות SKYM_A_X לטיסה בכל חברת תעופה שתבחרו, כולל לואו קוסט. כשתצברו 200 נקודות תוכלו לממש אותן להזמנת טיסה או חופשה. לא חייבים לצבור נקודות למימוש טיסה במחיר מלא, ניתן לממש אותן גם כהנחה על הטיסה.

לא ניתן. אפשר להנפיק כרטיס אחד לת.ז.

יש פטור מדמי כרטיס לחצי שנה הראשונה. לאחר מכן דמי הכרטיס הם 19.90 ₪ לחודש, בכפוף תקנון המועדון בכפוף לתקנון המועדון.

בפשטות, עם SKYM_A_X תגיעו הכי מהר לטיסה חינם. בניגוד לכרטיסים אחרים בשוק, הוא ממיר נקודות טיסה בכל חברות התעופה, כולל לואו-קוסט, ללא הגבלות חגים ועונות שיא. הוא גם מאפשר לכם להצטרף לתוכנית הפינוקים וליהנות מעוד הרבה הטבות שוטפות. בקיצור, עם SKYM_A_X תטוסו הרבה יותר לחו"ל. לדוג' אם אתם מוציאים בחודש 8000 ₪ תוכלו לטוס ללונדון בחינם תוך כשנה וחצי , לעומת חברות מתחרות שם תדרשו להמתין כשלוש שנים. בנוסף, תוכלו ליהנות מהמחירים התחרותיים בשוק ולטוס מהר יותר במחירים זולים יותר. לתקנון הכרטיס.

בטח! בכרטיס SKYMAX מגוון הטבות: • פטור מדמי כרטיס בחצי שנה הראשונה • PRIORITY PASS - הנפקת כרטיס, ללא עלות, המקנה אירוח בטרקליני VIP ברחבי העולם ב-32$ בלבד לכל כניסה. • מביטוח נסיעות לחו"ל חינם עם AIG, • הזמנת מט"ח מראש לחופשה • תוכנית הטבות מפנקת הכוללת פינוקים 1+1 לאטרקציות, מופעים והטבות מסביב לעולם. • בקיצור, עם SKYM_A_X גם תטוסו הרבה יותר לחו"ל וגם תיהנו מהמון הטבות משתלמות.

 
צבירת נקודות:

כדי שתוכלו לטוס כמה שיותר , דאגנו ליחס המרה משתלם במיוחד: צוברים נקודה 1 על כל 160 ש"ח. בעסקאות מול מוסדות המדינה כמו הדואר וחברת חשמל צוברים נקודה 1 על כל 320 ₪ (ללא הגבלה על גובה העסקאות. סך הצבירה לנקודות SKYMAX מתעדכנת ביום החיוב החודשי של הכרטיס כפי שתחליטו בהזמנת הכרטיס (למשל ה-2 בחודש)בהתאם לתקנון הכרטיס.

כן. יש צבירת נקודות SKYMAX על החלק עליו משלמים באמצעות הכרטיס (לא תהיה צבירה על מרכיב הנקודות בעסקה, קרי על ניצול הנקודות ברכישה).

לנקודות הנצברות יש תוקף של 3 שנים. כלומר: ניתן לממש נקודה שנצברה על עסקה שבוצעה בינואר 2020 עד לינואר 2023, לצורך רכישת טיסות בכל חברות התעופה. החישוב מבוצע החל מהחודש בו נצברו הנקודות. לאחר מכן, הנקודות תמחקנה, לא תהיינה ניתנות למימוש והלקוח לא יהיה זכאי לכל פיצוי שהוא בשל כך.

להוסיף לינק/קישור לאתר לאחר הזדהות. בנוסף, בכל חודש ישלח לך דף פירוט חודשי בו ניתן לראות טבלת צבירה מסודרת.

לא. ניתן לצבור נקודות SKYMAX בכרטיס SKYMAX בלבד.

כן. צבירת הנקודות היא כפולה, הן בכרטיס והן במועדון הנוסע המתמיד של החברה בה הזמנתם טיסה (כגון: טורקיש, יונייטד, אל על) בכפוף לתנאי המועדון של חברת התעופה

 
מימוש נקודות לטיסות ושדרוגים, מלונות וחבילות:

אפשר להזמין באמצעות הנקודות טיסות בכל חברות התעופה, כולל לואו קוסט ושדרוגים - מקומות ישיבה, תוספת מזוודות וכ"ו. וגם מלונות ברחבי העולם וחבילות נופש.

עם כל חברות התעופה, כולל חברות Low Cost.

אפשר להזמין טיסות בכל החברות, כולל חברות Low Cost באתר www.sky.max.co.il. יש לבצע התחברות לאתר ולבחור את טיסה הרצויה. בביצוע ההזמנה - בוחרים כמה נקודות רוצים לנצל מתוך יתרת הנקודות שיש לכם. המחיר יעודכן אוטומטית בהתאם למספר הנקודות שבוחרים לנצל.

ניצול הנקודות יתאפשר לאחר שנצברו 200 נקודות SKYM_A_X לאחר הנפקת הכרטיס. לשם הדגמה: בעת ההצטרפות תקבלו במתנה 100 נקודות SKYM_A_X. מחזור חודשי בכרטיס SKYM_A_X של כ-7,500 ₪ יצבור 100 נקודות SKYM_A_X נוספות במהלך חודשיים ויאפשר לכם להשתמש בנקודות לרכישת טיסה. חשוב לציין שמגבלת 200 נקודות SKYM_A_X הינה להזמנה ראשונה בלבד. לאחר שימוש ראשון לא תהיה מגבלת מינימום למספר הנקודות למימוש.

כן. בניגוד לכרטיסים אחרים בשוק, נקודת SKYM_A_X שוות ערך בכל טיסה עם כל חברת תעופה ובכל מועד. תגיעו הכי מהר לטיסה חינם. כך, אפשר ליהנות מהמחירים התחרותיים בשוק ולטוס מהר יותר במחירים זולים יותר.

כן. ניתן לבצע הזמנת טיסות באתר SKYM_A_X ולשלם עם כל סוגי הכרטיסים. אולם, כרטיס SKYM_A_X מאפשר לשלב תשלום מלא או חלקי על טיסה, שדרוגים מלונות וחבילות.

לא, מימוש הנקודות נעשה רק באתר sky.max.co.il. בו תוכלו להשוות מחירים ולטוס עם איזה חברה שתרצו, מתי שתרצו ואיך שתרצו – טיסה עם חברה אחת וחזרה עם אחרת וכ"ו.

לא גובים דמי טיפול בביצוע הזמנה באתר, אך גובים-13$ בהזמנה טלפונית.